Silvestrovská plavba po Dunaji

destinaceDestinace Rakousko
delka zajezduDélka zájezdu 8 nocí
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
27.12.2018 - 03.01.2019
Silvestrovská plavba po Dunaji
Cena od 30 250 Kč
Poslat poptávku
Přivítejte s námi nástup nového roku z paluby lodě plující po Dunaji. S kapitánem odplujeme z Pasova, který se nachází ve východní částí Bavorska. Pasov se může chlubit například nádhernou katedrálou Svatého Štěpána s největšími varhany na světě. Odtud poplujeme do malebného městečka Melk, jehož srdcem je Radniční náměstí, které vás jistě zaujme a překvapí svou krásou.

Naše plavba bude pokračovat do okouzlující Budapešti proslulé historickými a starobylými památkami připomínající zlatý věk monarchie. Budapešť je také nazývána relaxačním rájem. Velkou oblibou návštěvníků jsou kavárničky, restaurace nebo bary.

Další zastávkou naší plavby je Bratislava, řadící se mezi nejmladší evropské metropole. Návštěvníkům nabízí krásné prostředí Bílých Karpat a unikátní památky. Dominantou města je nový most přes Dunaj, který byl vyhlášen za stavbu století na Slovensku.

Dále navštívíme proslulou Vídeň, která patří mezi nejkrásnější města Evropy. Vídeň je město elegantnosti, půvabu a známých osobností jako Beethoven, Mozart nebo Strauss. Ve Vídni se chvíli zdržíme a oslavíme poslední chvíle starého i první okamžiky nového roku. Připraveno bude silvestrovské menu se čtyřmi chody a novoroční brunch. K poslechu je připravena příjemná hudba, která zpříjemní unášení na vlnách Dunaje s krásným novoročním ohňostrojem nad hlavou.

Dále zavítáme do středověkkého města Dürnstein v údolí Wachau. Velkou zajímavostí města je hrad, na kterém byl vězněn Richard Lví Srdce.

Po návštěve tohoto městečka se vydáme po vlnách do města Linz, které je známo velmi moderní architekturou a přezdívkou zelená oáza.

Poslední chvilky naší plavby si můžete užívat cestou do Pasova, kde naše plavba končí a čeká nás vylodění.

Po celou dobu trvání plavby budete mít k dispozici all inclusive služby, možnost volného využívání většiny zařízení na lodi a slevy na procedury ve spa centru.

DÍTĚ do 15 let v doprovodu min. jedné dospělé osoby ZDARMA

Na této plavbě mluví veškerý personál anglicky.

CK IC Tour s.r.o. má výhradní zastoupení pro prodej plaveb A-Rosa v ČR i SR.

Doprava

Časy uvedené v itineráři jsou orientační a můžou se lišit v závislosti na konkrétních podmínkách a situacích.

Ubytování

Typ:loď / jachta
Vybavení pokoje:A-ROSA DONNA, BELLA, MIA, RIVA


A-ROSA Donna je totožná jako lodě A-ROSA Bella, A-ROSA Mia, A-ROSA Riva. Tyto lodě najdete převážně na Dunaji. Jako mezinárodní lodě jsou přizpůsobené lodě A-ROSA Donna a A-ROSA Silva. Mezinárodní lodě jsou určeny především pro klientelu, která hovoří anglicky. Anglicky se však domluvíte i na ostatních lodích.

LODĚ V ČÍSLECH:

Rok vyrobení: 2014
Délka: 124,5m
Šířka: 14,4m
Rychlost: 24 km/h
100 venkovních kabin
Kategorie: S, A, B, C
Maximální počet hostů: 242

VYBAVENÍ SPOLEČNÝCH PROSTOR LODI:

restaurace, bary, bazén se sprchou, sluneční terasa, maxi šachy, hra Shuffleboard, minigolf, jamkoviště, foyer, recepce, SPA centrum (masáže, beauty, wellness), fitness centrum, finská sauna, bio-sauna, klidová zóna, panoramatický salonek s barem, jeviště, WC, obchůdek se suvenýry

VYBAVENÍ KAJUT:
koupelna + WC, TV, telefon, sejf, klimatizace

KATEGORIE S - vnější kajuta s oknem, dvojlůžko, koupelna se sprchovým koutem, 1. podlaží, rozloha 14,5 m2
KATEGORIE A - vnější kajuta s oknem, dvojlůžko (možnost přistýlky), sofa, koupelna se sprchovým koutem, 1. podlaží, rozloha 15,5 m2
KATEGORIE B - vnější kajuta s panoramatickým oknem, dvojlůžko, koupelna se sprchovým koutem, 3. podlaží, rozloha 16,5 m2
KATEGORIE C - vnější kajuta s francouzským balkonem, dvojlůžko, koupelna se sprchovým koutem, 2. podlaží, rozloha 16 m2

Okna mohou být otevřena jen v kategorii C s francouzským oknem.

Strava

Strava:all inclusive
Další informace:Silvestrovská plavba po Dunaji
26.3484

Termíny

Klikněte na termín pro zobrazení příslušných cen

27.12.2018 - 03.01.2019
Ceny
/os. v kategorii A (při obsazení 3 osobami) 30 250 Kč Rezervovat
/os. v kategorii S 39 465 Kč Rezervovat
/os. v kategorii A (při obsazení 2 osobami) 44 731 Kč Rezervovat
/os. v kategorii C 51 312 Kč Rezervovat
/os. v kategorii B 53 945 Kč Rezervovat
Cena zahrnuje

PREMIUM - A-Rosa Select all inclusive svačina v den odplutí, bohaté bufetové snídaně, obědy a večeře, nápojový balíček - více než 100 druhů kvalitních nápojů neomezené konzumace včetně alkoholických a nealkoholických nápojů (kromě výběrových značek), zákusky, volné využívání většiny zařízení na lodi (např. sauny, fitness centra, atd.), animační program, přístavní a servisní poplatky, 15% slevu na využití SPA centra, transfer z hlavního vlakového nádraží na / z lodi (platí pouze na území Německa), WiFi, toaletní potřeby, župan, láhev s vodou /os. / den, uvítací dárek a dárek na rozloučenou, pojištění cestovní kanceláře proti úpadku

Cena nezahrnuje

dopravu do místa nalodění, ostatní fakultativní výlety, nadstandardní služby na palubě (např. masáže), cestovní pojištění, osobní výdaje

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Jana Vargova

Jana Vargova

Junior Leisure Product manager

+420 577 008 740
+420 702 291 199

Poptávkový formulář: Silvestrovská plavba po Dunaji

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.