Slovinsko: pobytové balíčky v termálech

Popis

Vydejte se s námi na výhodnou dovolenou do nedalekého Slovinska! Nabízíme Vám akční pobytové balíčky do několika typů ubytovacích zařízení. Tento zájezd je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro ty, kdo hledají klidnou relaxační dovolenou plnou odpočinku.

Lázně Terme 3000 se nacházejí v malém městečku Moravske Toplice a od léta 2000 se pyšní komplexem venkovních bazénů. Tento aquapark se řadí k evropské špičce nejen svoji atraktivitou ale především kvalitou poskytovaných služeb. V lázních je relaxační a léčebné centrum Thermalium, které poskytuje kompletní lázeňské služby. Hlavním lákadlem Thermalia je „černá“ uhličitá termální voda, která vyvěrá z hloubky 1175 až 1467 metrů a má teplotu 72° Celsia, čímž je tento přírodní zázrak zcela unikátní (ostatní uhličité prameny jsou většinou studené). V roce 1964 byla tato voda prohlášena za přírodní léčivý prostředek. Nejenže má tento termální pramen terapeutický účinek na lidské tělo, ale zároveň ho oživuje, zlepšuje a zrychluje krevní oběh, snižuje nervové napětí a urychluje přírodní opalování.

Aquapark thermal 3000

venkovní i vnitřní aquapark se skládá ze třiceti různých bazénů s unikátní černou termální i obyčejnou vodou. Termální voda má blahodárné účinky nejen na pokožku, ale pomáhá i proti dalším zdravotním problémům jako například revmatismus. Tento bazénový komplex nabízí spoustu vodního dobrodružství jako divkou řeku s peřejemi, gejzíry, nafukovací lehátka, vodní i vzdušné masáže, vodopády, protiproudy, vířivky a také speciální bazény určený pro skoky do vody. Nejvyšším bodem aquaparku Therme 3000 je 22 m vysoká věž s několika skluzavkami a tobogány dlouhými desítky metrů a se speciálními vizuálními a zvukovými efekty. Největší chloubou aquparku je první vodní skluzavka na světě s 360° otočkou. Pro menší děti je připraven zábavní program, který dovolí jejich rodičům či prarodičům odpočívat ve stínu pod spoustou vysokých stromů v okolí bazénů.

SLEVY PRO DĚTI:

Jedno dítě do 11,99 let (na přistýlce) a jedno do 5,99 let (bez nároku na lůžko) na pokoji s rodiči ZDARMA!
Platí pro ubytování v hotelech v termínech: 1.1.-6.1., 1.2.-3.3., 12.4.-12.5., 30.5.-2.6., 7.6.-10.6., 20.6.-8.9., 26.9.- 2.10., 25.10.-3.11., 15.11.-18.11., 20.12.- 27.12.2019

Ubytování

Typ

hotel 4* - 5* / apartmány 4*

Další informace

Na výběr máte z několika kategorií ubytování: hotel Livada Prestige 5*, hotely Ajda 4* a Termal 4*, apartmány 4* a bungalovy 3*.

Livada Prestige: hotel 5* se 122 pokoji, velkým wellness centrem, centrem thajských masáží a golfovým hřištěm. Jediný hotel v Evropě, který nabízí termální koupele v soukromí hotelových pokojů. K hotelu patří dva venkovní plavecké bazény, jeden vnitřní a jeden venkovní dětský, venkovní i vnitřní bazén s termální minerální černou vodou.

Ajda: hotel 4* se 157 pokoji je ideálním výchozím bodem pro aktivní dovolenou ať už na kole nebo pěšky. Je oblíbeným díky svému prostředí skvěle se hodícího pro rodiny s dětmi. K hotelu patří venkovní i vnitřní bazén s termální minerální černou vodou, venkovní dětský bazén, vnintřní a venkovní bazén, dva whirlpooly.

Termal: hotel 4* se 136 pokoji je klidným místem, které nabízí spousty různých programů zaměřených na zdraví hostů. Součástí tohoto hotelu je i "termálium", centrum zaměřené na wellness a terapeutické procedury kladoucí důraz na souznění s přírodou. K hotelu patří jeden vnitřní a dva venkovní bazény.

apartmány 4*: apartmánová vesnička nabízí ubytování různých velikostí, v přírodě a vždy plně soukromé

Strava

Strava

polopenze

Termíny

Cena zahrnuje

  • ubytování ve vybraném zařízení na daný počet nocí
  • polopenzi
  • neomezený vstup do bazénů vybraného hotelu (i v den odjezdu)
  • neomezený vstup do termálního aquaparku Terme 3000
  • vstup do hotelových saun (pro hosty hotelů: Livada, Ajda,Termal, pro hosty apartmánů sauna v hotelu Termal)
  • využívání županů (pouze pro hotelové hosty)

Cena nezahrnuje

  • dopravu
  • turistickou taxu

Doplňující informace o ceně

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK

Itinerář

Typ dopravy: vlastní

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.