To nejlepší z Benátek (letecky z Prahy)

Popis

Romantický eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Benátek. Projedete se lodí po Canalu Grande s jeho honosnými paláci, můžete obdivovat vzácné sbírky Peggy Guggenheimové a prohlédnete si krásy ostrovů benátské laguny. Toulejte se s námi uličkami, chrámy i místy s prastarými tradicemi a poznejte okouzlující Benátky!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Ubytování

Typ

hotel

Strava

Strava

snídaně

Termíny

Klikněte na termín pro zobrazení příslušných cen

16.04.2021 - 16.04.2021

2 000 Kč Příplatek za jednolůžkový pokoj
15 990 Kč dospělý

07.05.2021 - 07.05.2021

2 000 Kč Příplatek za jednolůžkový pokoj
15 990 Kč dospělý

10.06.2021 - 10.06.2021

2 000 Kč Příplatek za jednolůžkový pokoj
15 990 Kč dospělý

Cena zahrnuje

 • letenku Praha - Benátky - Praha
 • letištní taxy
 • přesun transferem z letiště do Benátek a z hotelu na letiště
 • 3× ubytování v hotelu se snídaní
 • průvodcovské služby

Cena nezahrnuje

 • zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz. níže)
 • cestovní pojištění
 • přesuny místní lodní dopravou, lodní lístek stojí 40 Eur na 72 hodin
 • vstupné na místě 

Fakultativní příplatky

 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 000 Kč
 • Cestovní pojištění: 
  EASY (35 Kč / den / osoba) 
  UNIVERSAL + STORNO (98 Kč / den / osoba)

Doplňující informace o ceně

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK

Itinerář
Den Místo Příjezd Odjezd Popis
1 Přílet do Benátek. Přílet do Benátek, přejezd transferem na hotel, v závislosti na čase příletu je možná prohlídka Benátek s průvodcem.
2 Den bude věnován benátských památkám. V průběhu dne spatříme dominanty jakými jsou bazilika sv Marka, Dóžecí palác, kostel Frari či benátská loděnice.  Po snídani se vypravíme do Benátek na náměstí San Marco, na kterém stojí jedna z nejspanilějších   z evropských katedrál bazilika sv. Marka. Uvidíme honosný Dóžecí palác   postavený ve stylu benátské gotiky, který byl sídlem vládců,  věž Kampanilu,  ze které je nádherný pohled na celé město. Navštívíme kostel Frari, ve kterém se nacházejí díla Tiziana, nejkrásnější barokní chrám v Benátkách Santa Maria della Salute. Pro zájemce možnost projížďky po Canale Grande. Uvidíme Celnici , která kontrolovala obchodníky přijíždějící do Benátek a ze které je nádherný pohled na náměstí sv. Marka. A před návratem na hotel ještě můžeme zhlédnout benátskou loděnici z XII. stol., která byla ve své době největší loděnicí v Evropě a dnes se zde nachází námořní muzeum. Na prohlídku všech pamětihodností bude dostatek volného času. Volný čas bude i na nákupy, oběd a odpočinek.
3 V rámci tohoto dne navštívíme krásné a klidné benátské ostrovy.  Po snídani se vydáme na prohlídku benátských ostrovů. Přepravní lodí se projedeme po moři na  ostrov sklářů Murano a ostrov rybářů a krajek s barevnými domky Burano. Na ostrově Burano budeme obdivovat zdejší domečky, které jsou tak úzké, že se mnohdy nechce ani věřit, jak v nich lidé mohou bydlet. V případě dostatku volného času zamíříme ještě na ostrov Torcello s byzantskou katedrálou Santa Fosca . Před katedrálou bude možnost se vyfotit na Attilově trůnu , na němž prý sedával samotný bojovník. Na těchto krásných malých ostrovech na rozdíl od Benátek panuje klid a suvenýry se zde dají pořídit levněji.
4 Návrat do ČR. Dle doby odletu možnost procházky s průvodcem, nebo odjezd transferem na letiště a návrat do ČR .

Typ dopravy: letecky

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.