To nejlepší z Říma + POMPEJE + VESUV (letecky z Prahy)

Popis
Jedinečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Říma a Neapolského zálivu. Proniknete do samotného dějiště gladiátorských her, vhodíte minci do Fontány di Trevi, spatříte majestátní Vesuv a z krásy Pompejí vás zamrazí. Vypravte se s námi do Věčného města i do krajiny vonící cypřiši a zažijte Řím, Neapol, Pompeje a Vesuv!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Vatikánská muzea

Dospělý 740.00 Kč
Dítě 380.00 Kč
Student 410.00 Kč

Fakultativní výlet Pompeje, Vesuv, Neapol

Dospělý 2740.00 Kč
Student 2740.00 Kč
Senior 2740.00 Kč

Cestovní pojištění: Srovnání pojištění
Ubytování

Typ

hotel ***

Vybavení pokoje

hotel 3* v blízkosti centra Říma
hotel je dostupný autobusem nebo jinou MHD do centra města
Strava

Strava

snídaně

Termíny

Cena zahrnuje

letenku Praha – Řím – Praha kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti letištní taxy transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět 4x ubytování ve 3* hotelu se snídaní průvodcovské služby tištěný průvodce městem zdarma

Cena nezahrnuje

výlet do Neapole, Pompejí a na Vesuv zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel jízdné po Římě cestovní pojištění léčebných výloh vstupenky na místě Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 800 Kč

Doplňující informace o ceně

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK

Itinerář

Typ dopravy: letecky

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.