Vinobraní na jižní Moravě

Popis

Po úspěšné sérii pěti zájezdů na jižní Moravě se nám podařilo zajistit luxusní termín v hotelu na strážnické vinobraní. Ubytováni budeme v srdci jižní Moravy v hotelu Strážnice ve Strážnici. Program bude tentokrát jiný, přizpůsobený strážnickému vinobraní, kde budeme ochutnávat lahodná moravská vína a skvělý burčák. Samozřejmě nezapomeneme na projížďky na kole po hezkých cyklostezkách vinařským krajem. V rámci etap tentokrát navštívíme slovenskou Skalici, Velké Pavlovice, Hustopeče, Břeclav, Luhačovice, Blatnici a mnoho dalších míst. Opět navštívíme jinou část " Moravského Toskánska", zařadíme i trochu kopečků v Bílých Karpatech. Jednu z etap ukončíme ve strážnických vinicích, kde nám k popíjení vín a domácích pálenek bude hrát místní juniorská cimbálovka. A samozřejmostí bude i návštěva historických sklepů v Petrově, kde nám k degustaci vín bude hrát hezké moravské písničky místní harmonikář. Naprosto pohodový zájezd vhodný pro všechny věkové kategorie, většinou po asfaltových rovinatých cyklistických stezkách.

Detaily zájezdu a itinerář od nás dostanete elektronicky společně s pokyny na zájezd s denním programem a  mapkou s doporučenou trasou. V materiálech je také pár informací o jednotlivých kulturních i přírodních zajímavostech etap. Sami si vyberete, jestli chcete více času věnovat jízdě na kole, přírodě nebo návštěvě některé z nabízených památek. Vedoucí zájezdu si vyhrazuje právo změny programu dle počasí!

Vaši přepravu zajištujeme klimatizovanými autobusy zahraniční značky vybavenými lednicí, kávovarem a videem. Kola jsou přepravována v zaplachtovaném přívěsu pro 45 – 50 kol. V přívěsu jsou upevňována co nejohleduplněji a ukládá je do něho zaškolený řidič autobusu, účastníci mohou pouze pomoci.

Pomocník při balení - co vzít s sebou!

Pro cestování  si vezměte  občanský průkaz se strojově čitelnou zónou. Peníze - na případné vstupy a lázeňské taxy (os./den vždy uvedeno u zájezdu)a další náklady již záleží na Vás. Brašny do rámu nebo na řidítka, případně batůžek na záda a cyklistická láhev určitě přijdou vhod. Praktickou pomůckou je i pouzdro na mapu, které lze umístit na řidítka. Nezapomeňte na základní náhradní díly (duše, lepení, lanka, olejničku na řetěz), pumpičku, zámek na kolo a raději i přední a zadní světlo( blikačku). Přilba není povinná, ale doporučujeme ji - „náhoda je blbec". Po delším čase stráveném na kole oceníte také cyklistické kalhoty a rukavice. Do lékárničky si přidejte ještě polštářkovou náplast, obvaz a dezinfekci a vozte je s sebou. Pro možnost různého druhu počasí přibalte krém na opalování a pláštěnkuHudební nástroje jsou pro večerní posezení vítány.

Ubytování

Typ

hotel Strážnice

Vybavení pokoje

2lůžkové pokoje s možností přistýlky

Další informace

V hotelu je restaurace, bar, venkovní posezení před hotelem, Wifi připojení.

Strava

Strava

polopenze

Další informace

snídaně bufetová, večeře o 2 chodech

Termíny

Klikněte na termín pro zobrazení příslušných cen

Cena zahrnuje

  • 4x nocleh s polopenzí v hotelu
  • veškerou dopravu osob a kol zahraničním autobusem
  • elektronické informační a mapové materiály
  • pojištění proti úpadku CK a programového vedoucího

Cena nezahrnuje

  • lázeňskou taxu 
  • případné vstupy do památkových a jiných objektů

Doplňující informace o ceně

Zájezd se řídí všeobecnými podmínkami pořádající CK

Itinerář
Den Místo Příjezd Odjezd Popis
1. odjezd z Prahy v 7.00 hod., v poledne příjezd do Hustopečí, cykloetapa, ubytování v hotelu s polopenzí ve Strážnici
2.-4. tři cyklistické etapy, 30 - 50 km v okolí Strážnice
5. odjezd, etapa z Břeclavi, příjezd do Prahy večer

Typ dopravy: autobusová

z Prahy

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.