Wellness hotel Bellevue - Český Krumlov 4*

destinaceDestinace Česká Republika
delka zajezduDélka zájezdu
typ ubytovaniTyp ubytování 4*
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Wellness hotel Bellevue - Český Krumlov 4*
hotel Bellevue - Český Krumlov hotel Bellevue - Český Krumlov pokoje
restaurace hotelu Bellevuerestaurace hotelu Bellevuerestaurace hotelu Bellevue
poloha hotelu Bellevu v Českém Krumlově wellness centrum hotelu Bellevuerecepce - hotel Bellevue v Českém Krumlově
hotel Bellevue v Českém Krumlově hotel Bellevue v Českém Krumlově hotel Bellevue v Českém Krumlově
hotel Bellevue v Českém Krumlově hotel Bellevue v Českém Krumlově hotel Bellevue v Českém Krumlově
hotel Bellevue v Českém Krumlově hotel Bellevue v Českém Krumlově pokoje - hotel Bellevue v Českém Krumlově
hotel Bellevue v Českém Krumlově hotel Bellevue v Českém Krumlově hotel Bellevue v Českém Krumlově
Cena od 3 100 Kč
Poslat poptávku

Hotel Bellevue najdete na pěší zóně v těsné blízkosti Státního hradu a zámku Český Krumlov, v srdci památkové zóny zapsané v roce 1992 na Seznam památek světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

První dochovaná zmínka o budově, v níž se dnes čtyřhvězdičkový Hotel Bellevue nachází, pochází z roku 1561.

V 16. a 17. století byla v domě vyhlášená pekárna a pekařský obchod. Dnešní podobu získal hotel díky citlivě provedené kompletní rekonstrukci a architektonickému řešení, které využívá jak tradičních materiálů a prvků, tak výrazových prostředků současného stylu respektujících minulost, které v nadsázce připomínají vrcholné období rakouského mocnářství.

Svým hostům nabízí hotel služby na takové úrovni, že se pro ně návštěva Českého Krumlova a pobyt v Hotelu Bellevue stává nezapomenutelným zážitkem.

Doprava

GPS souřadnice
lokace:
50° 05' 20,67" N
14° 23' 47,03" N

Ubytování

Název: Hotel Bellevue
Typ:hotel 4*
Vybavení pokoje:

Hotel Bellevue nabízí svým hostům 59 dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny LCD TV s digitálním a satelitním příjmem, WiFi připojením na Internet, fénem, trezorem a telefonem. K dispozici je i 1 bezbariérový pokoj. Pro náročnější klientelu jsou určeny 3 prostorné Junior Suite, z nichž každý má svůj unikátní šarm a 3 velkoryse pojaté Senior Suite v rámci „Executive floor" v nové hotelové Residenci Latrán s full business a lesure výbavou. Od 1.5.2009 je náš Hotel pouze nekuřácký.

Služby:

Sauna

Dopřejte svému tělu oddech a vychutnejte si chvíle strávené v naší sauně, která je známa svými blahodárnýmí účinky na zdraví člověka, a která působí preventivně proti nachlazení, chřipce a dalším nemocem. Příjemné prostředí a uklidňující atmosféra Vám pomohou načerpat novou energii a sílu.  

Sauna je pro naše hotelové hosty zdarma.

Pro ostatní návštěvníky stojí sauna 150,- Kč / osobu.

Nabízíme Vám širokou škálu masáží od relaxačních po speciální s prvky shiatsu a reiki, dle osobní domluvy s masérem na místě.

Havajská masáž Lomi Lomi

Lomi Lomi je tradiční masáž pocházející z Havajských ostrovů. Masér při této masáži používá nejen dlaně a prsty, ale i předloktí a lokty. Jde o rytmickou relaxační masáž, která pomáhá uvolnit energetické bloky stejně tak jako zatuhlé svaly.

Klasická švédská masáž

Klasická (švédská) masážvyužívá různé druhy tření a hnětení v oblasti šíje, zad, nohou, hýždí, rukou, břicha a hrudníku. Slouží k celkové relaxaci a regeneraci organismu a je vhodná například na ošetření bolestí zad, namožených svalů, nespavosti a problémů spojených se stresem.

Medová detoxikační masáž

Medová masáž. Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Medová masáž využívá výborných účinků medu (především detoxikačních a reflexních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů, které se v těle nahromadily z životního prostředí, potravin a léků, až z hloubky tělesných tkání. Kromě léčebných detoxikačních účinků je medová masáž oblíbená i pro účinky kosmetické, neboť vyhlazuje pokožku. Provádí se obvykle na zádech nebo na kloubech, pro kosmetické účinky i na na nohou či rukou. Masáž je zakončena okurkovým zábalem. Medová masáž je hlavně masáží zdravotní a není příliš relaxační, a proto upozorňujeme, že nemusí být každému příjemná. Alternativně je ale možno použít med místo masážního oleje u jakékoli relaxační masáže (klasické, havajské či Breussovy).

Indická masáž hlavy

Tato masáž ulevuje od napětí a stresu. Dovede Vás k maximální relaxaci a uvolnění. Kromě hlavy se masíruje i oblast ramen a šíje, a tak tato masáž působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí i ve svalech krku a ramen.

Breussova masáž

Breussova masáž je jemná masáž páteře, která pomáhá uvolnit tenzi a napětí svalů v oblasti páteře. Posunuté bederní nebo hrudní obratle mohou být často bezbolestně uvedeny do správné polohy. Současně je to i příjemná energetická a relaxační masáž, kterou je vhodné provádět jak před, tak i po ošetření Dornovou metodou, nebo po klasické masáži zad. K této masáži se používá třezalkový olej.

Dornova metoda

Dornova metoda je šetrná manuální terapie, kterou se mohou léčit onemocnění a obtíže spojené s pohybovým aparátem. Dochází při ní k uvolnění blokád a bolesti v problematických partiích - převážně okolo páteře, kyčelních kloubů, kolen, kotníků a ramen. Léčí problémy se skoliózou, velmi úspěšně vyrovnává rozdílnou délku dolních končetin a tím napravuje celkovou statiku těla. Pro svou jednoduchost, bezpečnost a účinnost je tato metoda stále oblíbenější a vyhledávanější.

Před a po ošetření Dornovou metodou je velice vhodné provést Breussovu masáž páteře.

Reflexologie nohy a ruky

Reflexní terapie využívá poznatku, že nohy a ruce jsou považovány za zrcadla těla a tlak na přesná místa (reflexní body) podporuje léčbu jim odpovídajících částí těla.

Detoxikace pomocí očistných tělových a ušních svíček

Očistné tělové svíčky odstraňují z těla na základě "komínového efektu" toxiny, pozůstatky po zánětech a úrazech. Svíčky ruší blokace a zlepšují průchodnost energetických drah i lymfatických cest. Svíčky se přikládají na místo bolesti, body meridiánových drah, reflexních a akupresurních bodů.

Očistné ušní svíčky odstraňují usazeniny z uší, zlepšují prokrvení a vyrovnávají tlak v příušních dutinách. Působí příznivě při léčbě nedoslýchavosti, hučení a svědění v uších a doléčují záněty. Svíčky je možné aplikovat i u dětí od 5ti let. Nepoužívají se po čerstvě perforovaném bubínku a v době akutního zánětu.

Reiki = univerzální životní energie

Reiki je stará přírodní léčebná metoda, která aktivuje sebeléčebný potenciál člověka a vede člověka k harmonii se sebou samým a k sounáležitosti s přírodou. Energie Reiki se přenáší dotykem rukou. Nejedná se o masáž, ale jen o lehké přikládání rukou na specifická místa na těle (obvykle přes oblečení). Reiki působí na tělesné, duševní i duchovní úrovni, uvolňuje napětí a blokády a vede k pocitu spokojenosti a harmonii. Ošetření energií Reiki je vhodné pro všechny věkové kategorie a v podstatě pro všechny druhy potíží...

Další informace:

Pokoje Economy

21 základních, přesto komfortních Economy pokojů disponující LCD TV s digitálním a satelitním příjmem, fénem, trezorem, telefonem a WiFi připojením na internet. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem a vlastním sociálním zařízením. Od 1.5.2009 pouze nekuřácké pokoje. Velikost pokojů od 14 m2 do 15 m2.

Pokoje Standard

23 základních přesto komfortních Standard pokojů disponujících LCD TV s digitálním a satelitním příjmem, fénem, trezorem, telefonem a WiFi připojením na internet. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem či vanou a vlastním sociálním zařízením. Od 01. 05. 2009 pouze nekuřácké pokoje. Velikost pokojů od 16 m2 do 18m2.

Pokoje Business 

16 vkusně zařízených Business pokojů disponující LCD TV s digitálním a satelitním příjmem, fénem, trezorem, telefonem a WiFi připojením na internet. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem a vlastním sociáním zařízením. Od 1. května 2009 máme k dispozici pouze nekuřácké pokoje. Na tomto typu pokoje je možnost přistýlky. Velikost pokojů od 19m2 do 24m2.

Junior Suites

3 luxusní pokoje, které okouzlí svým vybavením a velikostí. Pokoje disponují LCD TV s digitálním a satelitním příjmem, minibarem, fénem, trezorem, telefonem a  WiFi připojením na internet. Junior Suity jsou vybaveny vanou a vlastním sociálním zařízením. Na žádost klienta možnost přistýlky. Velikost pokojů od 35m2 do 43m2.

Senior Suites

Executive floor v rámci Residence Latrán je dalším impulsem a přiblížením našeho hotelového produktu náročnému klientovi. Tři unikátní a individuálně řešené Senior Suite si zaslouží být „prožity", nikoliv pouze viděny či popsány.

Pro náš Executive floor jsou příznačné další nadstavby služeb - ať již se jedná o rozšířenou minibarovou nabídku, coffee & tea making facilities v každém z pokojů, LCD televizor s digitálním a satelitním příjmem, DVD přehrávač, disponibilní technické zázemí, či vysokou kvalitu designového pojetí obytných prostor, nebo třeba bezdrátovou Wi-Fi internetovou konektivitu...

"Alma", "Franz", „Gustav" - tak znějí názvy jednotlivých unikátních Senior Suite v této části hotelu. Co vedlo architekta Velíčka k označení těmito jmény? Vysvětlení nezůstaneme dlužni. je součástí tvůrčího pojetí a časového zasazení, kterými je protknut celý tvůrčí záměr a doplňuje jej toto prozaické konstatování:

Alma Mahlerová byla nejslavnější diva Vídně přelomu století. Gustav Mahler byl její první, Franz Werfel poslední muž - oba narozeni v Čechách..

Strava

Strava:snídaně bohatý bufet
Typ:bufet
26.3484

Termíny

Ceny


3 100 Kč /2 osoby

Cena zahrnuje

Speciální

Luxusní relaxační pobyt pro 2 osoby

* Ubytování na 2 noci v luxusním Suite
* 1 x 4chodová večeře v Gourmet restaurantu Le Jardin pro 2 osoby
* Hodinová relaxační masáž pro 2 osoby
* Možnost zdarma využití sauny během pobytu
* Parkovné na monitorovaném parkovišti

Cena balíčku: 9.820,- Kč

Uvedená cena je platná pro 2 osoby včetně snídaně, DPH a místního poplatku.

Pracovní pobyt                                                                   3.100,- Kč

- Ubytování v Business pokoji na 1 noc - single use

- Zdarma připojení k Internetu na pokoji

- Ovocná mísa + minerální voda

- Večeře v Gourmet restaurantu Le Jardin

Cena je uvedena pro 1 osobu včetně snídaně, DPH a místního poplatku.

 

Gurmánský zážitek                                                            4.230,- Kč

- Ubytování ve Standardním pokoji na 1 noc

- Welcome drink s překvapením ( 1 sklenka piva, vína nebo nealko + malý pokrm), cena pro 2 osoby

- 6-ti chodové degustační menu dle vlastního výběru pro 2 osoby, pro bližší seznámení s naší zážitkovou kuchyní pod vedením našeho šéfkuchaře

Cena je uvedena pro 2 osoby včetně snídaně, DPH a místního poplatku.

 

Romantický den                                                                 5.060,- Kč

- Ubytování ve Standardním pokoji na 1 noc pro 2 osoby

- Welcome drink

- Květina na pokoji

- Večeře při svíčkách v Gourmet restaurantu Le Jardin pro 2 osoby (výběr ze 3 předem určených menu á 450,- Kč / osobu)

- Návštěva fotoateliéru Seidel

- Uvolňující hodinová masáž pro 2 osoby - typ masáže dle domluvy s masérem

Cena je uvedena pro 2 osoby včetně snídaně, DPH a místního poplatku.

 

Víkendové / dvoudenní

Relaxační radovánky                                                         7.150,- Kč

- Ubytování ve Standardním pokoji na 2 noci

- Večeře v Gourmet restaurantu Le Jardin pro 2 osoby v ceně á 450,- Kč / osobu - výběr ze 3 předem určených MENU

- Uvolňující hodinová masáž pro 2 osoby - typ masáže dle domluvy s masérem

- Denní nebo večerní prohlídka města Český Krumlov s průvodcem

Cena je uvedena pro 2 osoby včetně snídaně, DPH a místního poplatku.

 

Výlet s přáteli                                                                   17.730,- Kč

- Ubytování pro 6 osob ve Standardních pokojích na 2 noci

- Doprava z Prahy do Českého Krumlova a zpět

- Návštěva fotoateliéru Seidel

- Denní nebo večerní prohlídka města Český Krumlov s průvodcem

Cena je uvedena pro 6 osob včetně snídaně, DPH a místního poplatku.

POZNÁVACÍ BALÍČKY

Nádherné malebné město Český Krumlov Vás přesvědčí, že kromě své 700 let dlouhé historie má uvnitř i ve svém blízkém okolí spoustu atraktivit, které stojí za poznání. Navštivte nedaleký klášter Zlatá Koruna, kam se snadno doplavíte po Vltavě nebo si prohlédněte zajímavé grafitové doly. Centrum Českého Krumlova Vás okouzlí při jeho prohlídce, po které neodoláte návštěvě dominanty města - hradu a zámku Český Krumlov.

Jednodenní

Po Vltavě do kláštera                                                         4.290,- Kč

- Ubytování ve Standardním pokoji na 1 noc

- Večeře v Gourmet restaurantu Le Jardin pro 2 osoby v ceně á 450,- Kč / osobu z předem určeného výběru MENU

- Projížďka po Vltavě s prohlídkou kláštera Zlatá Koruna (půjčení lodě + vstupné + doprava)

Cena je uvedena pro 2 osoby včetně snídaně, DPH a místního poplatku.

Víkendové / dvoudenní

Tajuplný Krumlov                                                              6.400,- Kč

- Ubytování ve Standardním pokoji na 2 noci

- Sekt + čokoládový balíček

- Večeře v Gourmet restaurantu Le Jardin pro 2 osoby v ceně á 450,- Kč / osobu z předem určeného MENU

- Prohlídka hradu a zámku Český Krumlov

- Tajuplná večerní procházka po měste s průvodcem

- Prohlídka grafitového dolu

Cena je uvedena pro 2 osoby včetně snídaně, DPH a místního poplatku.

 Poznejte město Český Krumlov                                        6.700,- Kč

- Ubytování ve Standardním pokoji na 2 noci

- Večeře v Gourmet restaurantu Le Jardin pro 2 osoby v ceně á 450,- Kč / osobu z předem určeného MENU

- Prohlídka hradu a zámku Český Krumlov

- Projížďka na voru po Vltavě

- Procházka po městě s průvodcem

Cena je uvedena pro 2 osoby včetně snídaně, DPH a místního poplatku.

Platnost poznávacích balíčků: od 01. května do 30. září.

Doplňující informace o ceně

Balíčky platné do 30.09.2012

Ostatní informace


Informace o okolí.  

Český Krumlov

Se svým Starým Městem rozprostřeným v meandrech řeky Vltavy je Český Krumlov klenotem středověkého stavitelství Jižních Čech. Polohou v blízkosti německých a rakouských hranic bylo město vždy kosmopolitní směsicí česky a německy hovořícího obyvatelstva. V období panování Rožmberků město významě vzkvétalo. Současná tvář historického centra dodnes reflektuje tuto epochu. Celistvost a nedotčenost historického jádra a dochované tradice, které se dodnes promítají do kulturního a společenského života jsou podmanivou výzvou k seznámení se s tímto půvabným místem.  Také romantická, nedotčená a přírodními krásami obdařená krajina jižních Čech se starobylými sídelními městy, hrady, zámky a původními venkovskými sídly je místem které stojí za to objevovat. Město je od roku 1992 nedílnou součástí světového kulturního dědictví UNESCO.

Oficiální stránky Českého Krumlova: http://www.ckrumlov.cz/
Oficiální stránky zámku a města Český Krumlov: http://www.zamek-ceskykrumlov.eu/

Recenze klientů

Pobyt i služby spojené s tím byly na dobré úrovni. Pouze si myslím , že u tak vznešeného jména jako je hotel Bellevue je ve světě zvykem mít parkovné v ceně a ne si ho hradit.

Jan Zedníček

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Poptávkový formulář: Wellness hotel Bellevue - Český Krumlov 4*

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.