Wellness hotel Horal

destinaceDestinace Velké Karlovice
delka zajezduDélka zájezdu 4 dny / 3 noci
typ ubytovaniTyp ubytování 3*
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Wellness hotel Horal
Hotel Horal, wellnesswellness procedury, masáže, hotel Horal, Velké Karlovicesauna, hotel Horal, Velké Karlovice
wellness, hotel Horal, Velké Karlovicedvoulůžkový pokoj, hotel Horal, Velké Karlovicedvoulůžkový pokoj, hotel Horal, Velké Karlovice
restaurace, hotel Horal, Velké Karlovicebowling, hotel Horal, Velké Karlovicedovolená, hotel Horal, Velké Karlovice
lanová dráha, hotel Horal, Velké Karlovicegolf, hotel Horal, Velké Karlovicedovolená s rodinnou, hotel Horal, Velké Karlovice
Cena od 5 390 Kč
Poslat poptávku

Stylový horský hotel Horal ve Velkých Karlovicích je ideální pro aktivní dovolenou, i pobyty rodin s dětmi.

Přímo u hotelu Horal bylo vybudováno golfové hřiště, lanový park a sjezdová trať. Výhodná poloha hotelu ve Velkých Karlovicích na pomezí České a Slovenské republiky umožňuje výběr z mnoha turistických a cyklistických tras. Součástí hotelu je Wellness Horal s pestrou nabídkou masáží a v ČR ojedinělých procedur.

Při pobytu od neděle do čtvrtku máte 4 noci za cenu 3!

Doprava

vlastní

Ubytování

Název: Hotel Horal
Typ:hotel 3*
Vybavení pokoje:

Hotel Horal nabízí komfortní a stylové ubytování ve čtyřech nově zrekonstruovaných rezidencích. Interiér pokojů zahrnuje prvky kamene a dřeva v kombinaci s moderním vybavením a nábytkem. Tento přírodní materiál byl zvolen pro vtyvoření naprosté harmonie s okolní krajinou, která horský hotel obklopuje.

Služby:

Pojem wellness je synonymem zdravého životního stylu. Luxusní relaxační centrum Wellness Horal nabízí řadu netradičních ozdravných procedur, masáží a hlavně tolik potřebný odpočinek a relaxaci. Pokud tedy chcete udělat něco pro své zdraví, krásu a kondici, Wellness Horal bylo vybudováno právě pro Vás. Wellness Horal je odpovědí na touhu většiny lidí po zdravějším a lepším životním stylu. Zároveň je nezbytným doplňkem všech sportovních a pohybových aktivit, které hotel Horal nabízí.

Další informace:

Golf
Nedaleko hotelu Horal bylo vybudováno veřejné golfové hřiště v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Devět je jamek je rozeseto v poměrně náročném horské terénu, ale vyhoví jak zkušeným, tak i začínajícím hráčům. Celoročně totiž můžete trénovat na špičkovém golfovém simulátoru Aboutgolf v příjemném zázemí GC Horal.

Animační programy
V předem naplánovaných časech, které se dozvíte v recepci hotelu Horal nebo v hotelovém informačním magazínu Valachy News, se můžete zúčastnit ozdravného cvičení nebo společné procházky, třeba s výukou Nordic walkingu.

Nabídka animačních programů: * NORDIC WALKING * INDOOR GOLF * RELAXAČNÍ CVIČENÍ * FITNESS BOX * TURNAJ V BOWLINGU * HURÁ NA HOUBY * JÓGA * MONKEY RACE * RUBBER WALKING * VÝUKA SALSY * PANE, PANÍ, PACHOLATA, POJĎTE SI HRÁT * MOUDROST VALAŠSSKÉHO BOŽCA * KRUHOVÝ TRÉNINK

Strava

Strava:polopenze
26.3484

Termíny

Ceny


5 390 Kč /osoba

Cena zahrnuje

  • komfortní ubytování s polopenzí 
  • bahenní zábal Rasul
  • částečná relaxační masáž (40 minut)
  • neomezený vstup do Wellness Horal
  • animační programy (zejména o víkendech dle aktuálního programu)
  • zapůjčení hůlek pro nordic walking

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Wellness hotel Horal

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.