Wellness pobyt v Jeseníkách

destinaceDestinace Velké Losiny
delka zajezduDélka zájezdu 4 dny/3 noci
dopravaDoprava vlastní
pocasiPočasí v destinaci
terminyTermíny
Wellness pobyt v Jeseníkách
bazén, hotel Diana, wellness pobyty, dovolená Jeseníky, ubytování Velké Losinypokoj, hotel Diana, wellness hotely, lázně Velké Losiny, dovolená Jeseníkyrestaurace, hotel Diana, ubytování Jeseníky, wellness pobyty, relaxace
restaurace, hotel Diana, wellness hotel, ubytování Velké Losinymasáž, wellness pobyty, hotel Diana, wellness hotely, ubytování Jeseníkysauna, hotel Diana, wellness pobyty pro dva, ubytování Jeseníky
Cena od 3 510 Kč
Poslat poptávku

Poloha Wellness hotelu Diana v podhůří Hrubého Jeseníku, je přímo ideální pro různé sportovní aktivity v létě i v zimě. Vzhledem k bohaté historii tohoto kraje zde naleznete množství historických památek jako např. jedinečnou dochovanou funkční Ruční papírnu, Losinský zámek, který je spojený s neblaze proslulými čarodějnickými procesy nebo termální lázně s jediněčnou termální vodou o teplotě 36,7°C, které patří společně s Wellness hotelem Diana do sítě lázeňských a wellness hotelů ROYAL SPA.

Doprava

vlastní

Ubytování

Název: Hotel Diana
Typ:hotel
Služby:

Wellness hotel Diana Velké Losiny nabízí profesionální služby, velice komfortní ubytování, zážitkovou gastronomii, wellness centrum. Hotel Diana je určen pro rodiny s dětmi, milovníky sportu (turistika, cykloturistika, lyžování - ideální prostředí Jeseníků), ale také pro odpočinek, relax a wellness. Hotel Diana také nabízí vysoce kvalitní a profesionální služby v oblasti pořádání konferencí a firemních akcí (v hotelu je několik salónků, konferenčních místností, nabízí cateringové služby).

Strava

Strava:polopenze
Další informace:

Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

26.3484

Termíny

Ceny


3 510 Kč /osoba

Cena zahrnuje

ubytování (3 noci), polopenzi, vybrané služby a procedúry (viz níže), vstup do bazénu, whirlpoolu a fitness, povinné pojištění ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Doplňující informace o ceně

Cena dále zahrnuje: 3 základní procedury (lze vyměnit ze jednu nadstandartní). Seznam základních procedur naleznete zde . 

Ostatní informace

Zájezd se řídí všeobecnými smluvními podmínkami CK

Recenze klientů

05.04.2011 08:31:48 Dobré odpoledne paní Chrástková,
vážím si Vašeho zájmu o klienty a ujišťuji Vás, že jsme byli velmi spokojeni jak s ubytováním, tak se službami hotelu.
Moc děkuji za nádherně strávený prodloužený víkend a hlavně za Váši snahu aby nebyl ničem narušen.
S přáním mnoha úspěchů
Liberdová
verze pro tisk

Produktový manažer

Rád Vám poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Michaela Musilová

Michaela Musilová

Senior Product manager IC Event

+420 577 008 740
+420 607 148 831

Poptávkový formulář: Wellness pobyt v Jeseníkách

Poptávkový formulář rozhodně NENÍ závaznou objednávkou. Budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle nebo emailu a dáme Vám přesnou kalkulaci a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Teprve potom se rozhodnete, jestli našich služeb využijete.

*
*
*
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Poslat poptávku

Naše společnost čerpá finanční příspěvek na osobní náklady nového zaměstnance z projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji". Tento projekt je financován z 85 % z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z prostředků státního rozpočtu ČR.