Zakynthos - Studio Apollo***

Popis

FIRST MINUTE LÉTO 2020

Rozhodněte se včas a získejte:

 • Dítě do 12 let zdarma + Slevy na dospělé od 10%
 • nebo Slevy na dospělé od 21%
 • Tyto nabídky se nevztahují na LAST MINUTE prodej

LETOVISKO ALYKES

 

Leží se severu ostrova, cca 20 km od hlavního města. Nejlépe se zde cítí rodiny s dětmi, prostorná pláž je pokryta jemným pískem, voda je nádherně čistá. V letovisku najdete restaurace, taverny (některé se živou hudbou), bary, diskotékové kluby, fastfoody a obchůdky. V okolí se nacházejí archeologické památky.

ZAKYNTHOS

Průzračné, čisté a teplé moře, které září několika modrými odstíny, dává tomuto ostrovu kouzelnou atmosféru. Projděte se olivovými a citrusovými háji, objevte nádherné přírodní scenérie a nasajte vůni tohoto krásného mytologického místa. Zakynthos, který Benátčané nazývali Květinou východu, je nejjižnějším a současně třetím největším ostrovem Jónského souostroví.

Díky svým klimatickým podmínkám a mělkému moři je Zakynthos ideální pro dovolenou i s malými dětmi. Geologické změny způsobené v dávných dobách zemětřeseními měly za následek to, že je ostrov z velké části zalesněný a hornatý. Západní pobřeží je tvořeno vysokými skalními útesy, malebnými zátokami, ostrůvky a jeskyněmi. Nejznámější z nich jsou Modré jeskyně na severním mysu Skinari. Je v nich zářivě modrá voda, jakoby fosforeskující a vycházející odněkud z hloubi moře. U jihovýchodního cípu ostrova je největší hloubka moře v celém Středomoří – tzv. Inousská propadlina (4 500 m). Na východním pobřeží se vám naopak otevírá nádherný pohled na nekonečné olivové a citrusové háje, úrodné nížiny, které jsou lemovány písčitými plážemi. Na jihu se rozkládají pláže zátoky Laganas, které lákají nejen turisty, ale i mořské želvy Caretta-Caretta. Při návštěvě Zakynthosu by zajisté neměla být opomenuta nádherná přírodní scenérie – pláž Navagio. Před více než třiceti lety zde ztroskotala pašerácká loď vezoucí cigarety. Příbojem byla vržena na toto místo, kam jediný možný přístup je právě lodí. Nádherné pohledy se vám odkryjí při západu slunce – od majáku Keri.

POLOHA

 • Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary cca 50 m
 • Centrum města Alykes cca 200 m
 • Letiště Zakynthos cca 17 km

PLÁŽ

 • Písčito-oblázková pláž se nachází cca 50 m od hotelu
 • Pláž je od hotelu oddělena místní komunikací
 • Pozvolný vstup do moře
Ubytování

Vybavení pokoje

UBYTOVÁNÍ

 • Studio
 • Klimatizace za poplatek cca 7 EUR/den
 • Koupelna se sprchou, WC
 • Minilednička zdarma
 • Kuchyňský koutek
 • Bezpečnostní schránka za poplatek cca 10 EUR/týden
 • Balkon nebo terasa

Služby

POPIS

 • Restaurace
 • Bar u bazénu
 • Venkovní bazén
 • Lehátka a slunečníky zdarma

INTERNET

 • Wi-Fi ve všech veřejných prostorách hotelu zdarma

SPORT A ZÁBAVA

 • Zdarma: Wi-Fi
 • Za poplatek: možnost zapůjčit si jízdní kolo nebo automobil a poznat ostrov po vlastní ose, doporučujeme využít nabídky výletů a vyrazit například na proslulou pláž Navagio

 

WWW STRÁNKY HOTELU

www.apollo-alykes.com

Strava

Strava

polopenze Polopenze (kontinentální snídaně a servírované večeře)

Termíny

Cena nezahrnuje

UPOZORNĚNÍ: V Řecku je zavedena povinná pobytová taxa, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je v 5* hotelu cca 4 EUR/pokoj/noc, ve 4* hotelu cca 3 EUR/pokoj/noc, ve 3* hotelu a méně cca 1,5 EUR/pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz.

Zákazník bere na vědomí a souhlasí, že v rámci zájezdu budou z titulu ochrany zdraví a bezpečnosti zákazníků uplatňovány zvýšené nároky na hygienu a další opatření související se současnou situací, s jejichž demonstrativním výčtem byl zákazník pořadatelem předem seznámen. Zákazník se zavazuje přijmout a dodržovat opatření určená k ochraně zdraví s tím, že důsledky takových opatření ani opatření samotná nejsou důvodem pro konstatování nižší jakosti náhradního zájezdu.

Fakultativní příplatky

SRDCE OSTROVA

Nejlepší příležitost, jak poznat krásu nádherného zeleného ostrova Zakynthos během jednoho dne. Objevíte půvabná místa ostrova jak ve vnitrozemí, tak i na pobřeží. Cestou můžete pozorovat nádherné přírodní scenérie a jednou z nejzajímavějších zastávek bude bezesporu vyhlídka na útesu, ze kterého budete obdivovat panorama zátoky s pašeráckým vrakem a nádheru místního moře. Pokocháte se působivými interiéry pravoslavných kostelů a klášterů. Navštívíte například klášter Anafonitria, ve kterém pobýval patron ostrova, sv. Dionýsios. Součástí vašeho výletu bude rovněž zastávka v malých horských vesničkách a také ve vinných sklepech, kde můžete ochutnat vyhlášené místní víno. Jedná se o celodenní výlet. Cena výletu nezahrnuje stravování, budete však mít možnost poobědvat v jedné z vyhlášených místních taveren a ochutnat tak něco z řecké kuchyně.

Ceny výletu:
Dospělá osoba/děti 2 – 12 let: 990,- Kč / 490,- Kč

PO STOPÁCH PAŠERÁKŮ

Navštivte jednu z nejfotografovanějších pláží Řecka a užijte si lodní výlet k nejproslulejšímu pašeráckému vraku v Evropě! Během plavby budete obdivovat členité pobřeží ostrova, vysoké bílé útesy a malebné zátoky. Spatříte i nejkrásnější „Modré jeskyně“ ostrova, kde je hladina vody zbarvena desítkami odstínů modré a zelené barvy. Na pláži s pašeráckým vrakem bude zastávka na koupání. V závislosti na čase a počasí se můžete ­těšit na pěkné koupání při dalších zastávkách během plavby. Jedná se o celodenní výlet. Cena výletu nezahrnuje stravování, budete však mít možnost zakoupit si jídlo nebo pití přímo na lodi.

Ceny výletu:
Dospělá osoba/děti 2 – 12 let: 1.390,- Kč / 690,- Kč

CARETTA

Během výletu prožijete příjemný odpočinkový den na lodi a poznáte jihozápad nádherného zeleného ostrova Zakynthos. Výlet začíná v přístavu Ag. Sostis na pobřeží Laganas. Užijete si dostatek koupání a šnorchlování u krásné oblázkové pláže ostrůvku Marathonisi a u jeskyní Keri, do kterých můžete sami plavat. S sebou si rozhodně nezapomeňte vzít plavky, šnorchl a brýle. Viditelnost pod vodou je až 25 m, a pokud budete mít štěstí, můžete ve vodě potkat i chráněné želvy Caretta-Caretta (patří k ohroženým druhům a jsou jednou z největších atrakcí ostrova). Po 15. hodině se loď vrací zpět do přístavu Ag. Sostis.

Ceny výletu:
Dospělá osoba/děti 2 – 12 let: 990,- Kč / 490,- Kč

POZNÁMKA

V destinaci u našich delegátů je k dispozici podrobnější program každého výletu a případně i rozšířená nabídka výletů. Programy výletů mohou být dle aktuální situace v místě pobytu změněny. Poplatky za vstupy, lodní lístky apod. nezahrnuté v ceně jsou orientační a mohou se v průběhu sezóny měnit.

Itinerář

Typ dopravy: letecká

možnosti odletů Praha / Brno /Ostrava

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Máte dotaz?

Detail nabídky

0


Uložit na později

Uložit jako PDF

Proč s cestovní kanceláří IC Tour?

Exkluzivní nabídky

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a budou Vám na email chodit výhodné nabídky pečlivě vybraných zájezdů.

Privátní delegát na telefonu

S námi se nemusíte bát, produktový manažer, který s vámi dovolenou připravoval, je vám k dispozici během zájezdu i po vašem návratu.

Kompletní cestovatelský servis

Pokud si nevyberete z připravených zájezdů, rádi vám sestavíme dovolenou na míru - od letenek přes transfery po ubytování a program.