COVID-19

Vážení a milí klienti,
snažíme se pro vás mít vždy aktuální informace a vyjít vám vstříc se všemi požadavky i dotazy. V závislosti na neustále se měnících opatřeních a vývoji situace vás ale prosíme o pochopení s prodlevami v řešení jakýchkoliv změn v již objednaných zájezdech.

I v tomto snad nejtěžším období pro cestovní ruch věříme, že na nás nezanevřete a s plány na vaši další dovolenou se na nás obrátíte. Neváhejte nás kontaktovat ať už s poptávkou na zájezd z naší nabídky či individuálním přáním.

Pro jednodušší vyhledávání zájezdů, které vám umožní prožít dovolenou "doma", jsme vytvořili kategorii Česko & Slovensko.

Kvůli neustále se měnícím podmínkám pro překračování hranic jsme do nabídky zimních zájezdů do Rakouska a Itálie zařadili zájezdy se speciální akcí "BEZ RIZIKA". Najdete je v kategorii Zima.

Na zájezdy, které jsou takto označeny a jsou rezervované a realizované v období 30. 09. 2020 - 31. 03. 2021, se nově vztahují tyto storno podmínky:

  • do 15 dní před odjezdem 100% vrácení všech vašich nákladů bez udání důvodu
  • 14 - 8 dní před odjezdem storno 50 %
  • 7 dní před odjezdem a méně storno 100 %

V případě uzavření hranic nebo povinné karantény po návratu z Rakouska / Itálie nebo nemožnosti odcestovat bez povinné karantény (kterou není možné nahradit testem) do Rakouska / Itálie, lze pobyt zrušit také s nulovým stornopoplatkem a to 48 hodin před začátkem plánovaného pobytu, veškeré vynaložené náklady se Vám do 14 dnů automaticky budou vracet.

Více informací o cestování do jednotlivých zemí najdete na webových stránkách MZV: mapa pro cestovatele a informace o cestování.